Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Wyjazdowa grupa warsztatowa dla osób niepełnosprawnych

W dniu 26.10.2016r. zrealizowany został wyjazd dla osób niepełnosprawnych uczestniczących w projekcie pn. "Partnerstwo na rzecz aktywnej integracji w powiecie zawierciańskim". Wyjazd odbył się w ramach cyklicznie odbywających się grup warsztatowych. Uczestniczyły w nim 33 osoby niepełnosprawne oraz opiekunowie.

W ramach zorganizowanego wyjazdu zaplanowano udział w projekcji filmu pt. "Historia Marie" w Pałacu Kultury "Zagłębia" w Dąbrowie Górniczej. Oglądany film okazał się mieć nie tylko wspaniałą obsadę, ale przede wszystkim głębokie przesłanie, które skłoniło uczestników do refleksji na temat wartości nadrzędnych w życiu człowieka. Poruszony w filmie problem stereotypizacji oraz funkcjonowania osób niepełnosprawnych w społeczeństwie zachęcił uczestników i uczestniczki Projektu do głębszej refleksji nad sensem życia, zweryfikowania swoich oczekiwań oraz sposobu myślenia i postrzegania otaczającej nas rzeczywistości.

Zrealizowany wyjazd przyczynił się do poprawy wzajemnych relacji między uczestnikami Projektu oraz nawiązania nowych znajomości.

14

PAŹ

2020

337

razy

czytano

pcpr.zawiercie.powiat.pl

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.