kozieglowy.pl
GKS Koziegłowy partnerem Rakowa Częstochowa
18
mar
2024
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Gminy i Miasta Koziegłowy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
Przedstawiamy najciekawsze propozycje imprez na terenie gmin członkowskich Związku Gmin Jurajskich.
Wybrane imprezy:
Gmina Bolesław
06 maja – Krzykawka: 154. rocznica Bitwy pod Krzykawką
10 czerwca – Bolesław: Święto Gminy Bolesław
03 września – Podlipie: Dożynki Gminne
23 września – Sołectwo Hutki: XI Bieg Przełajowy im. Jerzego Łaskawca
Gmina Bukowno
18 maja – Bukowno: 25 Sejmik Poetycki „Pod Diablą Górą” w ramach Dni Kultury trwających w dn. 15-19 maja
28 kwietnia odbędzie się biesiada literacka.
24-25 czerwca – Bukowno: Dni Bukowna, 55-lecie Nadania Praw Miejskich
29 sierpnia-01 września – Bukowno: III Bukowieński Plener Artystyczny „U stóp Diablej Góry”
16 września – Bukowno: VII Marsz Nordic Walking „Moda na zdrowie”
Gmina Częstochowa
maj-sierpień – Częstochowa: Aleje-tu się dzieje! www.aleje.czestochowa.pl
24-25 czerwca – Częstochowa: Frytka OFF www.frytkaoff.czestochowa.pl
08 lipca – Częstochowa: Retro Festiwal www.czestochowa.pl
25-27 sierpnia – Częstochowa: Dni Częstochowy www.czestochowa.pl
Gmina Dąbrowa Górnicza
9 kwietnia – Dąbrowa Górnicza: X Półmaraton Dąbrowski
29 kwietnia – 3 maja – Dąbrowa Górnicza: Dębowy Maj Festiwal
26-28 maja – Dąbrowa Górnicza: Dni Dąbrowy Górniczej
1-15 października – Dąbrowa Górnicza: Dąbrowski Festiwal Kultury Zagłębie Wood
Gmina Gołcza
20 sierpnia – Przybysławice: „Żniwogranie”
Gmina Janów
21 maja – Złoty Potok: Jurajski Puchar Nordic Walking – Złoty Potok 2017
17 czerwca – Siedlec: Pustynna ośmiornica – biegi pustynne
30 lipca – Złoty Potok: Festiwal Jazzu Tradycyjnego – „Swinging Golden Stream”
5-6 sierpnia – Złoty Potok: XXI „Święto Pstrąga” w Złotym Potoku
Gmina Jerzmanowice
czerwiec – Przeginia: Otwarcie wiosny
czerwiec – Sąspów: Jurajski Piknik Rodzinny
czerwiec – Jerzmanowice: Noc Świętojańska
lipiec – Racławice: Święto Baby
Gmina Klucze
17-18 czerwca – Klucze: X Rajd Czterech Żywiołów – edycja jubileuszowa
wrzesień/październik – Klucze: XXXI Rajd Szlakami Walk Oddziału „Hardego”
11 listopada – Bydlin: XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny Szlakami Walk Legionistów
12 listopada – Bydlin: Narodowe Święto Niepodległości – 103. rocznica bitwy pod Krzywopłotami, Bydlinem i Załężem
Gmina Koziegłowy
24 czerwca – Koziegłowy: Słowiańska Noc Zakochanych
22-23 lipca – Koziegłowy: Dni Gminy i Miasta Koziegłowy
12 sierpnia – Koziegłowy: III Festiwal „Nasze Koziegłowy i okolice” III Festiwal Pierogów 2-3 września – Gniazdów: III Festiwal Miłośników Koni i Muzyki „Z Kopyta”
Gmina Kraków
4-24 czerwca – Kraków: Dni Krakowa
16-30 czerwca – Kraków: Młodzieżowe Mistrzostwa w piłce nożnej U-21
2-14 lipca – Kraków: Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO
2017 – Kraków: Obchody Roku Tadeusza Kościuszki
www.krakow.pl
Gmina Kroczyce
17 czerwca – Kroczyce: Wianki Kroczyckie
22 lipca – Kroczyce: Piknik Strażacki
29 lipca – Kroczyce: Festiwal Piosenki Poetyckiej „Jura”
2 września – Kroczyce: Święto Kluchy
Gmina Lelów
18-20 sierpień – Lelów: Festiwal Kultury Polskiej i Żydowskiej
„XV Święto Ciulimu-Czulentu” Lelowskie Spotkania Kultur
4 wrzesień – Lelów: 78. rocznica spalenia Lelowa i zamordowania jego mieszkańców, Bieg Pamięci
30 wrzesień – Mełchów: 154. rocznica bitwy pod Mełchowem
Listopad – Lelów: Konferencja Interdyscyplinarna poświęcona Historii
i Kulturze Ziemi Lelowskiej
Gmina Łazy
27 maja – Łazy: IX Olimpiada Sportowa Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych
4 czerwca – Łazy: Urodziny PW JURA połączone z obchodami Dnia Dziecka i festynem Zespołu Szkół nr 1 w Łazach
1-2 lipca – Łazy: Dni Łaz 2017
listopad – Łazy: Koncert na 50-lecie nadania praw miejskich
Gmina Mstów
17 czerwca – Mstów: Mstowska Noc Świętojańska
15 lipca – Srocko: VII Jurajski Puchar Nordic Walking
2-3 września – Siedlec: Piknik Rycersko-Archeologiczny „W Świecie Słowian”
9 września – Mstów: Święto Jabłka
Gmina Myszków
maj – Myszków: Polska Biega – Myszków Biega
czerwiec – Myszków: Bieg V Stawów
1-2 lipca – Myszków: Dni Myszkowa
sierpień – Myszków: Pożegnanie Lata
Gmina Niegowa
18 czerwca – Niegowa: Dzień Gminy Niegowa
27 sierpnia – Niegowa: Dożynki Gminne
10 września – Niegowa: Bike Atelier MTB Maraton
5,12,19 listopad – Niegowa: Przegląd Kapel Weselnych
Gmina Ogrodzieniec
20-21 maja – Zamek w Podzamczu: Festiwal kultury wczesnego średniowiecza – XIV Najazd Barbarzyńców
8-9 lipca – Zamek w Podzamczu: Wrota Czasu
5-6 sierpnia – Zamek w Podzamczu: XX Turniej Rycerski
26 sierpnia – Zamek w Podzamczu: Święto Gminy Ogrodzieniec na Zamku
Gmina Olsztyn
4 czerwca – Olsztyn: XXII Marszobieg „Na jurajskim szlaku”
8 lipca – Olsztyn: Festiwal Disco Dance
22-23 lipca – Olsztyn: II Jurajski Festiwal Sztuki i Wina
22 października – Olsztyn: Hubertus
Gmina Pilica
29 kwietnia – Smoleń: Otwarcie Zamku Pilcza w Smoleniu
7 maja – Pilica: Gminny Dzień Strażaka
27 sierpnia – Pilica: Dożynki Gminne
10 grudnia – Pilica: Jarmark Świąteczny
Gmina Poraj
23-25 czerwca – Jastrząb: Dni Gminy Poraj
5-6 sierpnia – Żarki Letnisko: XI Folkloriada Jurajska, IV Festiwal Kapel Podwórkowych
26 sierpnia – Choroń: VII Chorońskie Prażuchy, IV Święto Miodu
2 września – Żarki Letnisko: Imieniny Hrabiny
Gmina Poręba
30 czerwca – Poręba: Obchody 60 lat Domu Kultury w Porębie
9 września – Poręba: Światowy Festiwal Prażonek
16 i 17 września – Poręba: Dni Poręby na sportowo
17 września – Poręba: IV Bieg Porębski im. mjr. Stanisława Drzewieckiego
Gmina Przyrów
Kwiecień – Przyrów: IX Powiatowy konkurs plastyczny „Na palmę, pisankę, kartkę oraz stroik wielkanocny” w połączeniu z wystawą pokonkursową
Sierpień – Przyrów „Brzózki”: Dożynki Gminne
Listopad – Przyrów: III Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej
Gmina Siewierz
8 kwietnia – Siewierz: Siewierski Jarmark Wielkanocny
3-4 czerwiec – Siewierz: 55. Dni Ziemi Siewierskiej
29-30 lipiec – Siewierz: VI Turniej Rycerski
20 sierpnia – Siewierz: Dożynki Diecezjalno-Gminne
Gmina Skała
2-4 czerwca – Skała: Dni Gminy Skała
18 czerwca – Skała: Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Wojskowych i Dętych
19 listopada – Skała: Uroczystość z okazji 750-lecia lokacji Miasta Skała
23 kwietnia – Skała: „Perły Małopolski” zawody biegowe na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego
Gmina Sławków
6 maja – Sławków: Sławkowskie Marsze na Orientacje SŁAW-INO i HARC-INO
27 maja – Sławków: Sławków na Sportowo SŁAW-SPORT 2017, III Bieg Republiki Sławkowskiej
16-18 czerwca – Sławków: Dni Sławkowa 2017, III Sławkowski Festiwal SŁAW-ART
26 sierpnia – Sławków: Jarmark Jakubowy
Gmina Sułoszowa
27 sierpnia – Sułoszowa: Dożynki Gminno-Parafialne
Gmina Trzebinia
14 maja – Trzebinia: Rekreacyjny Rajd Rowerowy Kraków – Trzebinia
24-25 czerwca – Trzebinia, Młoszowa: XXIII Dni Trzebini
27 sierpnia – Trzebinia: Herbatka u Zieleniewskich, czyli Piknik w stylu Retro
17 września – Trzebinia, Zalew Chechło: Chechło Run
www.trzebinia.pl
Gmina Trzyciąż
1 października – Trzyciąż: Święto Ziemniaka w Gminie Trzyciąż
Gmina Wielka Wieś
28 maja – Modlnica: XI Przegląd Folklorystyczny im. J. Lachnera
24-25 czerwca – Modlniczka: XIV Dni Gminy Wielka Wieś
24 czerwca – Biały Kościół: Biegnij z ojcem do Ojcowa IV
11 listopada – Biały Kościół: V Niepodległościowa Jedenastka – Bieg Niepodległościowy
www.wielka-wies.pl
Gmina Włodowice
sierpień – Włodowice: Dożynki Powiatowe
Gmina Zabierzów
6 maja – Zabierzów: VIII EKO Rowerowa Familiada
10-11 czerwiec – Zabierzów: IX Dni Zabierzowa
1-2 lipiec – Bolechowice: XVII Rodzinny Piknik Ekologiczny
11 czerwca – Rudawa: XIII EKO-Jurajski Półmaraton-Małopolska Biega
Gmina Zawiercie
9-11 czerwca – Zawiercie: Dni Zawiercia 2017
12 sierpnia – Zawiercie-Skarżyce: Święto Polskiego Chochoła
10 września – Zawiercie: III jurajski Półmaraton Zawierciański
24 września – Zawiercie: Bieg po serce Jurajskiego Zbója
Gmina Zielonki
9 kwietnia „Niedziela Palmowa” – Bibice: Gminny Przegląd Pucheroków
4 czerwca – Zielonki: IV Rajd Rowerowy
26-27 sierpnia – Węgrzce: Festiwal Zespołów Ludowych i Dożynki Gminne w Węgrzcach
10 września – Zielonki: XII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych
Gmina Żarki
10 czerwca – Żarki: Industrada w Starym Młynie w Żarkach
24-25 czerwca – Żarki: XXVI Dni Żarek
12 sierpnia – Żarki: Kupiecki Sąsiek w Żareckiej Stodole
10 września – Żarki-Janów-Niegowa: MTB Bike Maraton
Gmina Żarnowiec
20 kwietnia – Żarnowiec: Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
16 lipca – Udórz: Rocznica upamiętniająca poległych żołnierzy Batalionu „Parasol”
29-30 lipca – Żarnowiec: XXI Dni Żarnowca
wrzesień – Udórz: Czempionat Koni Ras Szlachetnych
Szczegółowy wykaz dostępny również pod linkiem:
http://jura.info.pl/content.php?cms_id=683&lang=pl&p=p7
kozieglowy.pl
18
mar
2024
Więcej
kozieglowy.pl
18
mar
2024
Więcej
kozieglowy.pl
15
mar
2024
Więcej
kozieglowy.pl
12
mar
2024
Więcej
kozieglowy.pl
11
mar
2024
Więcej
kozieglowy.pl
11
mar
2024
Więcej
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.
Ukryj moduł.