Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dotacje na przedsięwzięcia innowacyjne

Uprzejmie informujemy, że Fundacja PZU i Akademia Rozwoju Filantropii realizują partnerski program społeczny „Łączymy pokolenia”. Na drodze konkursu dotacyjnego mogą być dofinansowanie innowacyjne, dobrze opracowane przedsięwzięcia realizowane w oparciu o współpracę międzypokoleniową osób starszych (powyżej 60 roku życia) oraz dzieci i młodzieży (od wieku przedszkolnego do 25 lat).
Konkurs adresowany jest do posiadających osobowość prawną organizacji pozarządowych (fundacji i stowarzyszeń), które mają doświadczenie w realizacji projektów na rzecz osób starszych i/lub dzieci i młodzieży, a także grup zagrożonych wykluczeniem społecznym.
W ramach konkursu organizacje mogą ubiegać się o dotacje w wysokości od 20 do 35 tys. złotych na realizację projektów trwających od 7 do 10 miesiecy. Termin składania wniosków upływa 9 czerwca br.
Dodatkowe informacje o programie dostępne są na stronie internetowej pod adresem www.filantropia.org.pl/pokolenia. Z pytaniami na temat konkursu proszę zwracać się do Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce: telefonicznie pod numerem (022)622-01-22 w.20 lub 29, a także e-mailem:pokolenia@filantropia.org.pl
Telefon kontaktowy w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim:
Justyna Cichoń-Korbutt (032) 20-77-810

05

CZE

2006

2684

razy

czytano

4182/4296

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.