Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

UKS Fair Play wygrał VI edycję MALPIH

W piątek 24 lutego 2012r w hali sportowej Zespołu Szkół w Koziegłowach zakończyły się rozgrywki VI edycji Międzypowiatowej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej szkół gimnazjalnych w kategorii chłopców. W rozgrywkach udział wzięło 8 zespołów z trzech powiatów: myszkowskiego, lublinieckiego i częstochowskiego. Patronatem nad ligą objęła Jadwiga Wiśniewska Poseł na sejm RP.
Zwycięzcą tegorocznej edycji została drużyna UKS „Fair Play” z Koziegłów, drugie miejsce zajęła ekipa z Poczesnej, a trzecie gimnazjum z Psar.
Najskuteczniejszym strzelcem okazał się Damian Urbańczyk z Koziegłów, najlepszym bramkarzem wybrano Roberta Piecha z Psar, a najlepszym piłkarzem został Albert Wąż z Poczesnej. Najlepsze drużyny i wyróżnieni zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła Dyrektor ZS w Koziegłowach Joanna Lula, Sekretarz Gminy i Miasta Krzysztof Bąk oraz Prezes Zarządu UKS Fair Play Roman Noszczyk. Pozostałym drużynom i ich opiekunom otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy.
Rozgrywki sędziował sędzia Grzegorz Gruszka, a opiekę medyczną  sprawowała pielęgniarka szkolna Beata Łuszczyk.
Skład drużyny zwycięskiej: Bański K., Kalinowski D., Paliga D., Urbańczyk D., Kraus M., Filipczyk B., Zimny G., Łętka D., Muchla T., Churas M. op. T. Myga, Pluciński K.
 

09

MAR

2012

1153

razy

czytano

3194/4534

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.