Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Rekrutacja do 3 edycji Festiwalu Piosenki Europejskiej Eurosong

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu Piosenki Europejskiej "Eurosong". Na najlepszych czeka występ przed publicznością katowickiego Kinoteatru Rialto. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni udziałem w warsztatach wokalnych.

Aby wziąć udział w Festiwalu, należy wysłać pocztą formularz zgłoszeniowy wraz płytą CD/DVD  z nagraniem wybranej piosenki na adres Organizatora:

 

Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice

z dopiskiem Festiwal Piosenki Europejskiej „EuroSong" 

lub e-mailem (np. w pliku mp3) na adres: mblaszczyk@slaskie.pl lub mpodlaska@slaskie.pl

Termin nadsyłania piosenek upływa 24 września 2012 r.

Uczestnikami Festiwalu mogą być wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego - soliści oraz zespoły, w tym również beneficjenci projektów, które otrzymały w latach 2008-2012 dofinansowanie  z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Startować można w trzech kategoriach wiekowych: dzieci (od 4 do 12 lat), młodzież (od 13 do 18) i dorośli (powyżej 18 lat).

Najważniejsze, by zgłoszona piosenka wykonana była w języku obowiązującym na terenie Unii Europejskiej, bowiem Festiwal organizowany jest w ramach Dnia Języków Europejskich i ma na celu popularyzację kultury innych narodów europejskich poprzez muzykę, zaprezentowanie umiejętności językowych i wokalnych mieszkańców województwa śląskiego oraz promocję zajęć językowych i artystycznych dla uczestników projektów dofinansowywanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Piętnaście najlepszych wykonań zostanie zaproszonych do ścisłego Finału, który odbędzie się  3 października 2012 r. w Kinoteatrze Rialto w Katowicach.

Jury będzie oceniać walory głosowe, interpretacje utworu, poprawność językową oraz ogólny wyraz artystyczny. Dodatkowy punkt zostanie przyznany za wykonanie piosenki w języku innym niż język polski lub język angielski.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni udziałem w warsztatach wokalnych.

Organizatorem Festiwalu jest Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego we współpracy z Regionalnymi Ośrodkami Europejskiego Funduszu Społecznego w Bielsku-Białej, w Częstochowie, w Katowicach i w Rybniku. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Antyradio.

 

Festiwal współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://efs.slaskie.pl/?grupa=2&art1=1345815141&art=1186994745

 

29

SIE

2012

1407

razy

czytano

3049/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.