Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Szkolenie Księgowość w NGO nie musi być trudna

Szkolenie. Księgowość w NGO nie musi być trudna!

Tematy związane z księgowością często sprawiają trudność osobom z organizacji pozarządowych. Dodatkowe utrudnienie pojawia się w przypadku realizacji projektów współfinansowanych przez Unię Europejską. Jest na to rada! Aby zdobyć wiedzę w zakresie rozliczania projektów i rozwiać wątpliwości z tym związane zapraszamy do udziału w szkoleniu, które odbędzie się 20 kwietnia w Zawierciu.

Dostosowanie polityki rachunkowości czy planu kont, właściwa dekretacja dokumentów księgowych, sformułowanie zapisów instrukcji obiegu i kontroli dokumentów księgowych – to terminy, które wzbudzają niepokój wśród większości organizacji pozarządowych. Sprawne prowadzenie części finansowej projektu, rozliczanie projektu czy składanie sprawozdań to obowiązek każdego NGO, które otrzymało dofinansowanie. W odpowiedzi na liczne pytania dotyczące prowadzenia księgowości w sytuacji otrzymania grantu zapraszamy do poszerzania wiedzy w tej dziedzinie i udziału w szkoleniu pt. „Księgowość projektów unijnych”. Szkolenie będzie miało miejsce 20 kwietnia 2013 roku (sobota) w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej przy ul. Piastowskiej 1 w Zawierciu (budynek MOK „CENTRUM”), początek o godzinie 9.00. Szkolenie poprowadzi Katarzyna Loska-Szafrańska. Całość trwać będzie 8 godzin lekcyjnych. Przewidziano przerwy na posiłek. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w załączniku. Należy przesłać go na adres: piatek@cil.org.pl.

Formularz można także wysłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych,
ul. Senatorska 14, 42-400 Zawiercie (godz. 7-15) lub faxem na numer (32) 6702014. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu, zostaną o tym poinformowane telefonicznie.

Rekrutacja na szkolenie pt. „Księgowość projektów unijnych” trwa do 16 kwietnia 2013 r.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie, których organizacje nie przystąpiły do tej pory do projektu „Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych”, proszone są o przygotowanie na szkolenie następujących informacji: NIP, REGON, kod PKD organizacji (w przypadku gdy organizacja nie podpisywała jeszcze deklaracji uczestnictwa w projekcie) oraz o zabranie dowodu osobistego. Dane te będą niezbędne do prawidłowego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

10

KWI

2013

2182

razy

czytano

2889/4493

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.