Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nasz samorząd już po raz kolejny  przystąpił do największej ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych z Poznania. Kampanijne zadania w 2014 roku realizują zarówno uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, a także dorośli,  a więc cała społeczność lokalna.

Cele, które przyświecają kampanii w tym roku to:

- budowanie pozytywnych relacji uczeń-nauczyciel,
- wzmacnianie więzi z rodzicami, poprzez bliższe poznanie ich zainteresowań, marzeń czy sposobów rozwiązywania trudnych spraw,
- dzielenie się własnymi doświadczeniami, pasjami i zainteresowaniami w gronie rówieśników, budowanie wartościowych środowisk rówieśniczych,
- promowanie wartościowych przedsięwzięć zdrowotnych i sportu,
- dostarczanie rzetelnej wiedzy o negatywnym wpływie używek na młody organizm, ze szczególnym uwzględnieniem alkoholu i narkotyków.

Przystępując w tym roku do kampanii gmina weźmie również udział w badaniach ankietowych „Młodzi Polacy o zachowaniach ryzykownych”, które obejmą uczniów klas piątych szkoły podstawowej oraz gimnazjalistów z klas drugich. 

W kampanii udział biorą :Zespół Szkół w Pińczycach, Zespół Szkół w Lgocie Górnej, Szkoła Podstawowa w Cynkowie, Szkoła Podstawowa w Gniazdowie oraz Szkoła Podstawowa w Siedlcu Dużym. Mamy nadzieję , że kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 dostarczy wielu pozytywnych wrażeń, a młodym ludziom biorącym udział w projekcie niezapomnianych chwil. Z ramienia Naszego samorządu kampanię koordynuje koordynator d.s rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałaniu narkomani Anna Błaszczyk.

Więcej informacji na stronie kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” www.trzezwyumysł.pl

09

KWI

2014

1947

razy

czytano

2793/4554

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy