Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Młodzi aktorzy z Pokusy wystawili Kopciuszka

Scena widowiskowa MGOPK w Koziegłowach znów zapełniła się po brzegi. Dzieci i młodzież z Grupy Taneczno-Artystycznej ,,Pokusa" z Koziegłów zaprezentowały swoje zdolności teatralne w bajce pt. ,,Kopciuszek". Reżyserem bajki i opiekunem grupy jest Katarzyna Miklas.

13 kwietnia nasi artyści wcielili się dobrze znane postacie. Na scenie mogliśmy zobaczyć złą macochę i jej córki, tytułowego Kopciuszka, dobrą wróżkę, herolda, księcia i wielu innych. Nie zabrakło też dam dworu i wiernego tłumu poddanych.

Występ przed publicznością był dla naszych młodych aktorów ogromnym wyzwaniem, trema udzielała się wszystkim, zwłaszcza, że był to premierowy wytęp. Mimo stresu i tremy dzieci dały z siebie wiele pozytywnej energii i tym samym wszyscy zostali słusznie nagrodzeni przez publiczność gromkim brawami.

Premierę bajki o Kopciuszku można uznać za udaną, dla tych, którzy nie widzieli a chcieliby zobaczyć młodych, utalentowanych aktorów w akcji mamy miłą niespodziankę. 28 kwietnia, podczas przeglądu ,,Scena dla Ciebie” będzie można ponownie zobaczyć bajkę o ,,Kopciuszku” jeszcze raz.

Materiał przygotowany przez MGOPK

18

KWI

2016

1558

razy

czytano

2307/4493

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.