Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Chcesz zmieniać świat? Jesteś członkiem grupy nieformalnej lub organizacji pozarządowej z terenu powiatu zawierciańskiego lub myszkowskiego, pomożemy Ci! Znów ruszył nabór wniosków w ramach programu „Działaj Lokalnie”.

„Działaj Lokalnie” – to nazwa programu finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Na terenie powiatu zawierciańskiego i myszkowskiego realizuje go Centrum Inicjatyw Lokalnych. W ramach programu na wnioskodawców czeka 29,7 tys. złotych, a maksymalna kwota pojedynczego dofinansowania wynosi 6 tysięcy złotych.

Program adresowany jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. W ramach programu przewidywane jest przyznanie dotacji na projekty, dzięki którym możliwe jest osiąganie celów o charakterze dobra wspólnego. Projekty powinny wynikać z konkretnych potrzeb danej społeczności, mieć jasno określony cel, dobrze zaplanowane działania, mierzalne rezultaty i rozsądne koszty realizacji, podkreśla Paweł Abucki - prezes Centrum Inicjatyw Lokalnych.

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach konkursu trwa od 15 kwietnia do 15 maja br. i będzie się odbywać drogą elektroniczną poprzez generator wniosków na stronie internetowej www.system.dzialajlokalnie.pl

Zapraszamy na spotkania informacyjne, podczas których będzie można uzyskać więcej informacji na temat „Działaj Lokalnie”:

26 kwietnia (wtorek), godz. 13:00, Urząd Miasta Myszków, ul Tadeusza Kościuszki 26, Myszków
27 kwietnia (środa), godz. 13:00, Urząd Gminy Kroczyce, ul. Batalionów Chłopskich 29, Kroczyce

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu informacyjnym proszone są o zgłoszenie się mailowe: lachor@cil.org. pl lub telefonicznie: 32 67 020 14 - do dnia 25 kwietnia. Dodatkowe informacje uzyskać można w Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14 w Zawierciu, pod numerem telefonu 32 67 020 14, pod e-mailem lachor@cil.org.pl lub na stronie http://cil.org.pl. Regulamin konkursu w załączniku.

Centrum Inicjatyw Lokalnych

20

KWI

2016

1867

razy

czytano

2342/4533

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.