Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Od 5 lutego młodzież z Zespołu Szkół w Koziegłowach rywalizowała w turniejach tenisa stołowego zorganizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy Tygrysy w Krzepicach, Urząd Miejski w Krzepicach oraz Starostwo Powiatowe i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku. Zawody miały charakter cykliczny.

Turnieje odbywały się w soboty, przez cztery miesiące. Po każdym turnieju na konto danego zawodnika zapisywana była odpowiednia suma punktów, zależna od zajętego przez niego miejsca. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach: skrzatki, skrzaty, żaczki, żacy, młodziczki, młodzicy, kadetki, kadeci, szkoły średnie. W sumie w cyklu zawodów wzięło udział 172 zawodników i zawodniczek.

W kategorii młodziczek Szkołę Podstawową im. Alfreda Szklarskiego w Koziegłowach reprezentowali: Kamila Piekarska, Anna Matyja, Alicja Plucińska, Marta Milewska, Dominik Włodarczyk i Patryk Kańtoch. Najlepsze miejsca zajęły nasze dziewczęta. Tuż za podium uplasowała się Ania Matyja, zajmując czwartą lokatę, natomiast Kamila Piekarska uplasowała się na piątej pozycji. Pozostali nasi zawodnicy zajęli dalsze, punktowane miejsca.

W kategorii kadetów przedstawicielami Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Koziegłowach byli: Radosław Machowski, Michał Pakuła, Kacper Matyja. Na 37 grających kadetów Radosław Machowski zajął czwartą lokatę, a Michał Pakuła uplasował się na miejscu jedenastym.

Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Koziegłowach reprezentował Łukasz Daniel, który ostatecznie zajął dobre piąte miejsce. Opiekunem drużyny jest Aneta Myrmus.

28

CZE

2016

1431

razy

czytano

2311/4554

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.