Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego, społeczność szkolna w Siedlcu Dużym wraz z opiekunem Małgorzatą Knapik postanowiła włączyć się w obchody Światowego Dnia Życzliwości i Uśmiechu. To niezwykłe święto jest obchodzone na całym świecie od 2006 r.

Z tej okazji każda klasa wraz z wychowawcami przygotowała plakat zachęcający do życzliwego traktowania innych, uśmiechu, szacunku, solidarności i przyjaźni, bezinteresownego czynienia dobra, którym możemy obdarzać innych. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele przynieśli do szkoły swoje ulubione maskotki. Był to dzień wypełniony śmiechem dzieci – bez pytania, kartkówek i sprawdzianów. W czasie każdej przerwy Samorząd Uczniowski puszczał wesołą muzykę, zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy. 

Ponieważ 20 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka, uczniowie zorganizowali akademię, w trakcie której zostały przypomniane podstawowe prawa każdego dziecka. Ogłoszono również wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego na plakat pt. „Mam prawo do...”. Na zakończenie wszyscy złożyli przyrzeczenie, że będą pamiętać o prawach dziecka i ich przestrzegać oraz obdarzać się życzliwością nie tylko w ten wyjątkowy dzień, ale przez cały rok.

Materiał przygotowany przez SP w Siedlcu Dużym

 

23

LIS

2017

1119

razy

czytano