Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W remizie OSP W Koziegłówkach odbyło się 27 stycznia spotkanie przedszkolaków z Oddziałów Integracyjnych Przedszkola w Starej Hucie ze szczególnymi gośćmi. Świętowali bowiem Dzień Babci i Dziadka.

Dziadkowie i babcie przybyli na uroczystość bardzo licznie. Każda z przedszkolnych grup przygotowała część artystyczną, przenosząc się swoim występem do lat minionych. Dziadkowie mogli zobaczyć, jak pięknie ich wnuczęta występują przy hitach z lat ich młodości.

Przedszkolacy śpiewali piosenki, tańczyli i recytowali wierszyki. Goście byli poruszeni występem. W oczach niektórych można było dostrzec nawet łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką były własnoręcznie wykonane przez dzieci prezenty i laurki. Nie obyło się bez specjalnych konkursów dla gości, a koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku, biorąc udział w loterii fantowej na rzecz przedszkola. Dzięki pracy włożonej przez rodziców i nauczycieli, spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze.

 

07

LUT

2018

1263

razy

czytano