Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jurajskie Targi Przedsiębiorczości-dla firm

Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury wraz z Urzędem Miasta i Gminy w Żarkach i Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Żarkach organizują w dniu 18 sierpnia 2007 roku w godz. 7.00 -12.00 w Żarkach imprezę pt. Jurajska Marka - Jurajskie Targi Przedsiębiorczości wspieraną finansowo w ramach Pilotażowego Programu Leader+. Na targach, we wnętrzu zabytkowych stodół, zaprezentują się przedsiębiorcy z terenu 9 gmin (Janów, Koziegłowy, Lelów, Mstów, Niegowa, Olsztyn Poraj, Przyrów, Żarki).
Zapraszamy przedsiębiorców z terenu gminy Koziegłowy do zgłaszania udziału w targach. Targi odbędą się miejscu szczególnym, w zabytkowych stodołach w obrębie Targu Miejskiego w Żarkach, odwiedzanego, co tydzień przez około 4000 klientów. Miejsce to stanowi doskonałą promocję dla firm z obszaru Partnerstwa, stwarza możliwość zaprezentowania swoich towarów i usług klientom, ale z założenia targi mają służyć również wzajemnemu poznaniu się kontrahentów, ułatwić kooperację i wymianę doświadczeń. Branża oraz skala działalności wystawców jest obojętna, muszą być to jednak firmy tylko z obszaru Partnerstwa Północnej Jury.
Osoba do kontaktu w Urzędzie Gminy i Miasta Koziegłowy Rzecznik Prasowy Wojciech Chrapek pok. Nr 5, tel. 034 3141 219 wew. 112 Zgłaszać należy się do dnia 15 czerwca 2007. Decyduje kolejność zgłoszeń.

24

MAJ

2007

2161

razy

czytano

4211/4493

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.