Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Na czas ferii, w dniach 11-22 lutego, Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach przygotował ciekawy i inspirujący program zajęć dla dzieci z Gminy Koziegłowy. Program ten miał charakter warsztatowy pod nazwą „Zimowe Warsztaty Artystyczne z MGOPK”. W programie znalazły się: Warsztaty „Nitką malowane”,” Zimowe magnesy na lodówkę”, ”Kamyczkowa biżuteria”, „Organizer na przybory”.
Dzieci pracowały z ochotą i z ciekawością podchodziły do każdego tematu, ponieważ z niektórymi technikami miały styczność pierwszy raz. Każde dziecko cieszyła też możliwość zabrania do domu zrobionych przez siebie prac. Przygotowano również ,,Bajkowe opowieści” dla fanów kina. Codziennie w godzinach porannych dzieci mogły przenieść się w świat swoich ulubionych bohaterów.
Jak co roku wszystkie świetlicowe dzieci mogły poszaleć w Parku Wodnym w Łazach. Ponad dwie godziny we wtorkowy poranek wodnego szaleństwa, śmiechu i zabawy sprawiły wiele radości dzieciom i ich opiekunom.
Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszyły się warsztaty kulinarne „Zdrówko na talerzu” przeprowadzone przez Panią Iwonę Chmurzewską z Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oddział Myszków. Na pierwszy ogień poszły sałatki owocowe, a potem odbył się konkurs na zdrowe, wiosenne kanapeczki. Dzieciaki ochoczo przystąpiły do dzieła i powstały prawdziwe arcydzieła kulinarne, które później równie ochoczo zostały zjedzone.
Niezapomnianych wrażeń dostarczyła im także wizyta w naszej Bibliotece, gdzie spotkały się z Panią Haliną Kośną, która przedstawiła różne lalki występujące w teatrze. Potem mogły same stworzyć postacie i scenariusze, ażeby je zaprezentować w oknie teatrzyku. Zabawa była świetna. Do tego cały czas towarzyszyły im piosenki i wyliczanki dziecięce prezentowane przez naszego gościa.
Ostatnim punktem programu była wizyta w Fitness Clubie MEDY GYM. Wszyscy byli zafascynowani spotkaniem z trenerem na siłowni. Do naszej dyspozycji były bieżnie, rowerki i sprzęt treningowy. Miejmy nadzieję, że to spotkanie zachęci w przyszłości do aktywności fizycznej. Składamy w tym miejscu podziękowania Panu Mateuszowi Kolasie za poświęcony naszym milusińskim czas.
Tegoroczny program „ Zimowych Warsztatów Artystycznych” był skierowany do dzieci, które ferie spędzały w naszej gminie. Przez dwa tygodnie pracownicy MGOPK w Koziegłowach zapewnili wszystkim swoim podopiecznym różne i ciekawe formy aktywnego spędzania wolnego czasu.
Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej http://dk-kozieglowy.pl/, gdzie w najbliższym czasie pojawią się na pewno nowe pomysły na ciekawe i inspirujące warsztaty.

Materiał przygotowany został przez MGOPK w Koziegłowach

06

MAR

2019

930

razy

czytano

1629/4594

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.