Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Radni udzielili Burmistrzowi absolutorium

Podczas 9. Sesji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy, która odbyła się 27 czerwca, Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka przedstawił sprawozdanie z wykonania budżetu za 2018 rok. Radni jednogłośnie udzielili Burmistrzowi absolutorium. Za udzieleniem absolutorium głosowało 14 z 14 obecnych na Sesji Radnych.
– Chciałbym podziękować Radnym, że reagują na – czasem nadzwyczajne – potrzeby, które wynikają z naszej pracy, ale również pojawiających się zewnętrznych źródeł finansowania. Tych zmian w budżecie musieliśmy dokonywać bardzo szybko. Tak jak powiedziała pani Przewodnicząca Rady, jest to wypadkowa wielu działań. Na część mamy realny wpływ, a na część możemy jedynie ponarzekać. Zapewniam, że jeżeli będziemy realizować zadania Gminy z przekonaniem, że działamy dla wspólnoty z poszczególnych miejscowości, ale zarazem i dla Gminy i Miasta Koziegłowy, realizując zadania Gminy, jednostek podległych, ale i działania inwestycyjne, będziemy mieć satysfakcję. Tego serdecznie państwu życzę – powiedział Jacek Ślęczka, Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy. – Czeka nas wiele poważnych wyzwań, nie tylko w ramach obecnego budżetu, ale i w kolejnych latach. A wiele tematów nie napawa nas optymizmem. Mam jednak nadzieję, że te wyzwania będą sposobem na poprawę warunków życia mieszkańców Gminy i Miasta Koziegłowy w każdym obszarze. Za udzielone mi zaufanie bardzo państwu dziękuję. Jest to także wyraz zaufania dla pracowników Urzędu, którzy z zaangażowaniem pracowali przy tym budżecie.
Burmistrz przedstawił podczas Sesji także „Raport o stanie Gminy i Miasta Koziegłowy za rok 2018”. Po jego wysłuchaniu Radni jednogłośnie podjęli uchwałę o udzieleniu Burmistrzowi wotum zaufania.
Z raportem zapoznać można się pod linkiem: http://www.kozieglowy.bip.net.pl/?c=218

 

01

LIP

2019

758

razy

czytano

1555/4592

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.