
kozieglowy.pl
I Regionalny Festiwal Orkiestr Dętych w Pińczycach
7
cze
2023
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Gminy i Miasta Koziegłowy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
W ubiegłym tygodni w MGOPK w Koziegłowach odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła Polskiego Związku Niewidomych w Koziegłowach. Za okres od 30.07.2003r. do 11.07.2007r. W uroczystości uczestniczył również burmistrz UGiM Koziegłowy Jacek Ślęczka, sekretarz UGiM Koziegłowy Krzysztof Bąk, kierownik GMOPS Jadwiga Piotrowska z pracownikami oraz dyrektor MGOPK Maria Żarska. W skład Zarządu Koła weszli :
Przewodnicząca - Aniela Noszczyk
Wiceprzewodniczący - Marian Woźniak
Skarbnik - Wieczorek Zygmunt
Członek - Zofia Nowak
Koło liczy ogółem członków 46 osób. W tym członków zwyczajnych 44 osoby. (I grupa 32 osoby, II grupa 7 osób, II grupa 5 osób młodzieży, dzieci 2 osoby). W ciągu ostatnich czterech lat dla członków zorganizowano 4 uroczyste Wigilie oraz półmetek z działalności Zarządu. W tym czasie 5 osób było na turnusach rehabilitacyjnych, 2 osoby na turnusach leczniczych cukrzyków, 3 osoby uczestniczyły w szkoleniu w Szczyrku, 3 osoby były na wycieczce w Szczyrku i Czechach. Siedziba Koła PZN mieści się w Miejsko Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach. Koło współpracuje z Zarządem Okręgu Śląskiego oraz Delegaturą w Częstochowie, z Urzędem Gminy Miasta Koziegłowy oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Domem Kultury w Koziegłowach. BK
kozieglowy.pl
7
cze
2023
Więcej
kozieglowy.pl
7
cze
2023
Więcej
kozieglowy.pl
7
cze
2023
Więcej
kozieglowy.pl
7
cze
2023
Więcej
kozieglowy.pl
7
cze
2023
Więcej
kozieglowy.pl
7
cze
2023
Więcej
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.
Ukryj moduł.