Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Odkażanie przestrzni publicznej w Gminie Koziegłowy

W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju stanu epidemii Gmina i Miasto Koziegłowy pragnie zapewnić mieszkańców, że podejmuje wszelkie działania, które pomogają w walce z koronawiruscem SARS-CoV-2.

Zespół Usług Komunalnych w Koziegłowach na zlecenie Gminy i Miasta Koziegłowy przystąpił do systematycznego odkażania przestrzeni publicznej w szczególności wiat przystankowych zlokalizowanych na terenie całej Gminy.

Przypominamy również wszystkim osobom korzystającym z transportu publicznego oraz przebywającym w miejscach publicznych o bezwzględnym przestrzeganiu zaleceń higienicznych - takich jak częste mycie rąk, unikanie dotykania twarzy czy stosowanie jednorazowych rękawiczek - które stanowią najskuteczniejszą ochronę przed wirusami.

Prosimy również o stosowanie się do zaleceń i komunikatów Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia. To bardzo ważne, aby w tym trudnym czasie w miarę możliwości, pozostać w domach i ograniczyć kontakty osobiste na czas ogólnokrajowej kwarantanny. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i nie narażanie siebie i innych na zakażenie.

Aktualne informacje o koronawirusie i sytuacji epidemiologicznej kraju dostępne na stronach:

www.gov.pl/web/koronawirus

https://gis.gov.pl/

03

KWI

2020

687

razy

czytano

1270/4530

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.