Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

24 i 25 lipca w Gminie Koziegłowy odbędzie się 42 Ogólnopolski Wyścig Puchar Polski w kolarstwie szosowym, konkurencje olimpijskie.

W wyścigu weźmie udział wielu znakomitych sportowców, wśród nich Maja Włoszczowska - polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy, wielokrotna mistrzyni Polski w cross-country.

Zapraszamy do dopingowania zawodników z klubu MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy

 

Informujemy użytkowników dróg i mieszkańców, że w dniu 24 i 25 lipca 2020 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w związku z rozgrywanym wyścigiem kolarskim.


W dniu 24 lipca w godzinach 9:30 - 17:30 droga Koziegłowy – Poraj będzie zamknięta. Objazd do miejscowości PORAJ przez: ORDON, MIŁOŚĆ, NOWĄ KUŹNICĘ, KUŹNICĘ FOLWARK, KUŹNICĘ STARĄ. A do KOZIEGŁÓW z PORAJA przez KUŹNICĘ STARĄ, KUŹNICĘ FOLWARK, NOWĄ KUŹNICĘ, MIŁOŚĆ, ORDON, KOZIEGŁOWY.

W dniu 25 LIPCA w godzinach 9:30 - 16:00 ruch kołowy odbywał się będzie z kierunkiem jazdy kolarzy: Pińczyce, Huta Szklana, Mysłów, Osiek, Koclin, Pustkowie Lgockie, Stara Huta, Pińczyce, ul. Śląska.

za utrudnienia przepraszamy.

23

LIP

2020

635

razy

czytano

1086/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.