Filtrowanie aktualności

data od

data do

Złoty medal młodziczki Błękitnych Mexller Koziegłowy

Milena Tokarska zdobyła złoty medal Górskich Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym, które odbyły się w Łukowicy w województwie małopolskim.
Podopieczna trenera Andrzeja Chmurzewskiego wywalczyła mistrzowski tytuł w kategorii młodziczka. Zawodniczka MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy uzyskała na mecie czas 52,10. Druga na mecie była Maria Okrucińska (UKS Copernicus SMS Toruń) z czasem 53,32. Gratulujemy wspaniałego występu.
W kategorii junior młodszy 25. był Oskar Maśka, 80. Oskar Kulak, a 91. Jan Łuków. W kategorii junior na 53. pozycji sklasyfikowany został Bartosz Oleksiak, na 60. Tobiasz Musialik, a na 61. Kacper Bakan (wszyscy Błękitni Mexller Koziegłowy).
Jakub Musialik, wychowanek Błękitnych Mexller (obecnie zawodnik KK Tarnovia Tarnowo Podgórne), zajął w kategorii U-23 13. lokatę.