Burmistrz podpisał porozumienie z KRUS
W Urzędzie Gminy i Miasta Koziegłowy doszło 2 grudnia do zawarcia porozumienia pomiędzy Odziałem Regionalnym Kasy Ubezpieczenia Społecznego Rolników, a Gminą i Miastem Koziegłowy.
Porozumienie podpisali Piotr Dobosz - Dyrektor Oddziału Regionalnego Kasy Ubezpieczenia Społecznego Rolników oraz Jacek Ślęczka – Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy.
Przedmiotem porozumienia jest współpraca w obszarze działań z zakresu bezpieczeństwa skierowanych do dzieci i młodzieży z terenów wiejskich, zmniejszenie i wyeliminowanie wypadków przy pracy i chorób zawodowych, a także - poprzez prewencję, stworzenie lepszych warunków pracy i poprawy zdrowia rolników.
Współpraca będzie miała na celu m.in.: poszerzanie wśród uczniów szkół wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa w gospodarstwach rolnych, motywowanie dzieci i młodzieży do pozyskiwania wiedzy na temat reagowania na zagrożenia poprzez gry, zabawy, konkursy, zajęcia edukacyjne, propagowanie zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Na skróty
Galeria
Zobacz zdjęcia prezentujące miejsca, wydarzenia i przestrzeń Gminy i Miasta Koziegłowy. Poznaj lokalny charakter uchwycony w kadrach.
Gmina z pomysłem
Gmina, która łączy tradycję z nowoczesnym podejściem do rozwoju, tworząc przestrzeń przyjazną Mieszkańcom, przedsiębiorcom i odwiedzającym.
Film promocyjny Koziegłowy
Dla mieszkańców
Najważniejsze sprawy i informacje zebrane w jednym miejscu. Skorzystaj z szybkiego dostępu do usług, komunikatów i tematów przydatnych na co dzień.
Zapewniamy
Atrakcje Gminy
Zobacz miejsca warte odwiedzenia, atrakcje i przestrzenie sprzyjające wypoczynkowi. Sprawdź, co warto zobaczyć w gminie.