Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Klub Integracji Społecznej Zaprasza

Klub Integracji Społecznej działający przy Gminno-Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Koziegłowach, zaprasza do korzystania zajęć z zakresu reintegracji społecznej i zawodowej. W każdy piątek od godziny 15.30 prowadzone są warsztaty z doradcą zawodowym oraz psychoterapeutą, są  to działania terapeutyczne, edukacyjno- pomocowe oraz poradnictwa pracy.

KIS organizuje bezpłatne warsztaty z zakresu doskonalenia zawodowego oraz podstawowej obsługi komputera. Wszyscy chętni, którzy zgłaszający swoją gotowość do wzięcia udziału w naszych warsztatach, mają możliwość zdobycia nowych umiejętności. Cotygodniowe zajęcia prowadzone są w siedzibie Gminnego Centrum Informacji przy ul. Żareckiej 28 w Koziegłowach.

Chcemy, aby przy naszej pomocy osoby, które zgłosiły się na nasze zajęcia, nauczą się w miarę swobodnego posługiwania  sprzętem komputerowym Efektem zajęć praktycznych będzie przygotowanie, przez każdego z uczestników warsztatów, swoich dokumentów aplikacyjnych (CV i Listu motywacyjnego).

Równolegle z zajęciami z zakresu podstawowej obsługi komputera prowadzona będą warsztaty z zakresu  pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego dla osób poszukujących pracy oraz rodziców młodzieży gimnazjalnej. Przedstawione również zostaną zagadnienia: aktywnych metod poszukiwania pracy, opracowane indywidualne  plany działań (ważny element skutecznego poszukiwania pracy) oraz autoprezentacja (przygotowanie do rozmowy z pracodawcą)

Doradca zawodowy, prowadzący zajęcia, będzie służył pomocą w zdobywaniu umiejętności samodzielnego i skutecznego poszukiwania pracy jak również aktywnego poruszania się na rynku pracy.

Wszystkie zajęcia prowadzone są bezpłatnie. Mamy nadzieję, że zdobyte dzięki nam umiejętności przydadzą się wszystkim osobom, które skorzystają z naszej oferty.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt: Gminno – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Koziegłowach 034  314 11 28, Gminne Centrum Informacji Koziegłowy tel. (034) 3141 261. Bożena Kolasa

 

 

13

LIS

2007

2623

razy

czytano