Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nauczycielka z Koziegłów wygrała plebiscyt edukacyjny

Magdalena Matyja – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół w Koziegłowach zdobyła miejsce w plebiscycie edukacyjnym "Nauczyciel na medal" w powiecie myszkowskim w kategorii Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej.
 
„Nauczyciel na Medal” to plebiscyt, w którym czytelnicy gazety „Dziennik Zachodni”, czyli również byli i obecni uczniowie szkół, wybierali najlepszych nauczycieli z powiatu myszkowskiego. To głosowanie nie było jedynie próbą popularności, co podkreślają laureaci, ale realną oceną ich często wieloletniej i ciężkiej pracy.
 
W plebiscycie wybierano nauczycieli pełnych pasji i zapału. Pedagogów, którzy mają w sobie pewną iskrę, dzięki której budzą w uczniach zapał do zdobywania wiedzy, ponieważ nauczyciel to zawód wyjątkowy. Nie można się go tak po prostu nauczyć. Poza wiedzą i doświadczeniem, aby spełniać się w tej roli, trzeba mieć umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, budowania u nich autorytetu i szacunku, umiejętność bycia jednocześnie ich opiekunem, liderem, ale i przyjacielem. Takich nauczycieli doceniono i nagrodzono w akcji "Nauczyciel na Medal".

05

MAJ

2022

122

razy

czytano

24/4000

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.