Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

IV Ogólnopolska Konferencja Szkoły w Chmurze w koziegłowskim liceum

15 czerwca w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Koziegłowach odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Szkoły w Chmurze. Dzień ten był dla wszystkich ciekawym i przyjemnym doświadczeniem. Przede wszystkim był spotkaniem „na żywo”. Wśród uczestników konferencji była pomysłodawczyni projektu – Karolina Cieślik. Odwiedzili nas również uczniowie wraz ze swoimi tutorami z Dębicy, niestety, nie dojechali goście z Bogaczowa.

W pierwszej części spotkania odbyły się warsztaty dla uczniów „Działam, więc jestem” prowadzone przez Panią Agatę ze Szkoły w Chmurze. W tym samym czasie Dyrekcja szkoły, nauczyciele/tutorzy oraz Dyrektor ZEAOS Pani Katarzyna Zychowicz dyskutowali o realizowanym projekcie oraz wymieniali się doświadczeniami dotyczącymi ogólnych problemów w oświacie. Goście zwiedzali szkołę i przedszkole, byli zachwyceni bazą sportową szkoły i gminy.

Około godziny 13.00 odbyła się główna część konferencji – wspólne oglądanie filmu podsumowującego osiągnięcia uczniów. W tej części uczestniczył Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Pan Jacek Ślęczka – był pod wrażeniem kreatywności i osiągnięć uczniów.

Po przerwie obiadowej wszyscy udali się do Osikowej Doliny, gdzie odbyły się zajęcia kreatywne. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni i mamy nadzieję, że następne spotkanie również odbędzie się „na żywo” , tym razem w Dębicy.

Materiał przygotowany został w Liceum Ogólnokształcące w Koziegłowach

20

CZE

2022

379

razy

czytano

575/4594

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.