Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kolarski wyścig przełajowy w rocznicę odzyskania niepodległości

Z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 11 listopada odbył się w Koziegłowach XLIV Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy. Był to zarazem X Memoriał Zygmunta Chmurzewskiego i IX Memoriał Daniela Jurczyka. Impreza zaliczana jest do cyklu Pucharu Polski.
 
W tym roku w rywalizacji w poszczególnych kategoriach wiekowych wzięło udział ponad 400 zawodników i zawodniczek, a wśród nich reprezentanci MGLKS Błękitni CLAREX-LOFT4U Koziegłowy. Koziegłowski klub jest organizatorem zawodów.
Pamiątkowe statuetki dla najlepszych oraz nagrody wręczyli: Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, wicestarosta Powiatu Myszkowskiego Mariusz Morawiec, Sekretarz GiM Koziegłowy Krzysztof Bąk oraz dyrektor wyścigu Andrzej Chmurzewski.
 
Najlepiej z "Błękitnych" zaprezentował się Antoni Łuków, który zajął w Orlikach 4. miejsce. Wychowanek Błękitnych, Jakub Musialik (obecnie KK Tarnovia Tarnowo Podgórne) był w Orlikach 5. W juniorach 6. dojechał do mety Oskar Maśka (Błękitni). Wyniki wyścigu w Koziegłowach dostępne są w pliku: http://akces-sport.pl/wp.../uploads/2022/11/20221111w.pdf
 
 

14

LIS

2022

327

razy

czytano

352/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.