Jakub Musialik otrzymał nagrodę Burmistrza
Jakub Musialik, mieszkaniec Gminy Koziegłowy, otrzymał nagrodę Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy za wysokie sportowe osiągnięcia. Dziś Burmistrz Jacek Ślęczka wraz z Sekretarzem GiM Koziegłowy Krzysztofem Bąkiem przekazali mu symboliczny czek na kwotę 2000 zł oraz list gratulacyjny i złożyli życzenia kolejnych sukcesów. Jakub Musialik jest wychowankiem MGLKS Błękitni Koziegłowy. W styczniu 2022 r. wywalczył srebrny medal w kategorii U-23 w Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym.
To nie jedyny medal Mistrzostw Polski w jego dorobku. W 2022 r. w Mistrzostwach Polski Par i Drużyn wywalczył w parach srebrny medal, a drużynowo złoty, zarówno w Elicie jak i kategorii U-23. W 2021 r. zdobył w Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym brązowy medal w kategorii U-23. W 2020 r., reprezentując barwy Błękitnych Koziegłowy, został mistrzem Polski w kategorii Junior w jeździe indywidualnej na czas. Także w 2020 r. wywalczył złoty medal w kategorii Junior w Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym. Od 2021 r. reprezentuje barwy Tarnovii Tarnowo Podgórne.
- Gratuluję dotychczasowym sukcesów i życzę kolejnych medali. Wierzę, że będziesz kiedyś reprezentował biało-czerwone barwy podczas Igrzysk Olimpijskich - powiedział Burmistrz Jacek Ślęczka.
Na skróty
Galeria
Zobacz zdjęcia prezentujące miejsca, wydarzenia i przestrzeń Gminy i Miasta Koziegłowy. Poznaj lokalny charakter uchwycony w kadrach.
Gmina z pomysłem
Gmina, która łączy tradycję z nowoczesnym podejściem do rozwoju, tworząc przestrzeń przyjazną Mieszkańcom, przedsiębiorcom i odwiedzającym.
Film promocyjny Koziegłowy
Dla mieszkańców
Najważniejsze sprawy i informacje zebrane w jednym miejscu. Skorzystaj z szybkiego dostępu do usług, komunikatów i tematów przydatnych na co dzień.
Zapewniamy
Atrakcje Gminy
Zobacz miejsca warte odwiedzenia, atrakcje i przestrzenie sprzyjające wypoczynkowi. Sprawdź, co warto zobaczyć w gminie.