Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jakub Musialik otrzymał nagrodę Burmistrza

Jakub Musialik, mieszkaniec Gminy Koziegłowy, otrzymał nagrodę Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy za wysokie sportowe osiągnięcia. Dziś Burmistrz Jacek Ślęczka wraz z Sekretarzem GiM Koziegłowy Krzysztofem Bąkiem przekazali mu symboliczny czek na kwotę 2000 zł oraz list gratulacyjny i złożyli życzenia kolejnych sukcesów. Jakub Musialik jest wychowankiem MGLKS Błękitni Koziegłowy. W styczniu 2022 r. wywalczył srebrny medal w kategorii U-23 w Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym.

To nie jedyny medal Mistrzostw Polski w jego dorobku. W 2022 r. w Mistrzostwach Polski Par i Drużyn wywalczył w parach srebrny medal, a drużynowo złoty, zarówno w Elicie jak i kategorii U-23. W 2021 r. zdobył w Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym brązowy medal w kategorii U-23. W 2020 r., reprezentując barwy Błękitnych Koziegłowy, został mistrzem Polski w kategorii Junior w jeździe indywidualnej na czas. Także w 2020 r. wywalczył złoty medal w kategorii Junior w Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym. Od 2021 r. reprezentuje barwy Tarnovii Tarnowo Podgórne.

- Gratuluję dotychczasowym sukcesów i życzę kolejnych medali. Wierzę, że będziesz kiedyś reprezentował biało-czerwone barwy podczas Igrzysk Olimpijskich - powiedział Burmistrz Jacek Ślęczka.

 

06

KWI

2023

329

razy

czytano

285/4531

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.