Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Olwiier Nawara wyróżniony w ogólnopolskim konkursie

Oliwier Nawara, uczeń VIII klasy Szkoły Podstawowej w Gniazdowie otrzymał wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych za udział w III Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży „MOJA WIZJA ZERO – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”. Nasz uczeń jako jedyny z województwa śląskiego zgłosił swoją pracę do konkursu.
 
III edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Rolnik Liderem Bezpieczeństwa” organizowana jest pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Pudy oraz patronatem medialnym TVP Info. Współorganizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Fundacja PGE, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Państwowa Inspekcja Pracy.
 
Celem konkursu jest promowanie wśród młodzieży szkolnej i studentów uczelni wyższych, w szczególności o profilu rolniczym, bezpiecznych zachowań związanych z pracą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie Wizji Zero w rolnictwie – międzynarodowej kampanii społecznej, która ma na celu zminimalizowanie ryzyka wypadku przy pracy w sektorze rolniczym.
 
Dyplom i nagrody wręczyli: zastępca dyrektora KRUS W Częstochowie Krzysztof Sosnowski, Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, dyrektor ZEAOS-u w Koziegłowach Katarzyna Zychowicz oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Gniazdowie Teresa Sosnowska - Pakuła.
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Materiał został przygotowany w SP w Gniazdowie

14

KWI

2023

263

razy

czytano

239/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.