Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W piątek 14 lipca rozpoczynają się rozgrywki Letniej Ligi Orlika w Koziegłowach, do której zgłosiło się 7 piłkarskich drużyn.
 
Lista drużyn zgłoszonych do rozgrywek
1. FC ROSOCHACZ
2. SPARTA SIEDLEC DUŻY
3. PIĘKNI I GIBCY
4. CLKW MAŁA PANEW
5. FC GRUBASY
6. KS JASZCZOMP
7. FC DSFJB
 
TERMINARZ ROZGRYWEK:
I KOLEJKA (piątek – 14.07 )
18.00 FC ROSOCHACZ – SPARTA SIEDLEC D.
18.50 PIĘKNI I GIBCY – CLKW MAŁA PANEW
19.40 FC GRUBASY – KS JASZCZOMP
FC DSFJB – PAUZA
 
II KOLEJKA (poniedziałek 17.07 )
18.00 KS JASZCZOMP – FC DSFJD
18.50 CLKW MAŁA PANEW – FC GRUBASY
19.40 FC ROSOCHACZ – PIĘKNI I GIBCY
SPARTA SIELDEC D – PAUZA
 
III KOLEJKA (piątek 21.07 )
18.00 FC DSFJD – PIĘKNI I GIBCY
18.50 KS JASZCZOMP – CLKW MAŁA PANEW
FC GRUBASY – SPARTA SIEDLEC D (przełożony na 26.07 na godz. 19 )
FC ROSOCZACZ- PAUZA
 
IV KOLEJKA (poniedziałek 24.07 )
18.00 FC DSFJD – SPARTA SIEDLEC D
18.50 KS JASZCZOMP – PIĘKNI I GIBCY
19.40 CLKW MAŁA PANEW – FC ROSOCHACZ
FC GRUBASY – PAUZA
 
V KOLEJKA (piątek – 28.07 )
18.00 PIĘKNI I GIBCY – SPARTA SIEDLEC DUŻY
18.50 FC GRUBASY – FC ROSOCHACZ
19.40 FC DSFJD – CLKW MAŁA PANEW
KS JASZCZOMP – PAUZA
 
VI KOLEJKA (poniedziałek – 31.07 )
18.00 - KS JASZCZOMP – SPARTA SIEDLEC DUŻY
18.50 - FC ROSOCHACZ – FC DSFJD
19.40 PIĘKNI I GIBCY – FC GRUBASY
CLKW MAŁA PANEW – PAUZA
 
VII KOLEJKA (piątek – 4.08 )
18.00 CLKW MAŁA PANEW – SPARTA SIEDLEC DUŻY
18.50 FC ROSOCHACZ – KS JASZCZOMP
19.40 FC GRUBASY – FC DSFJD
PIĘKNI I GIBCY – PAUZA
 
Kolejka dodatkowa do rozegrania zaległych meczów – 7.08. – godz. 18, kolejka dodatkowa do rozegrania zaległych meczów i zakończenie ligi – 11.08 godz. 18.

13

LIP

2023

208

razy

czytano

189/4531

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.