Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Koło Gospodyń Wiejskich "Lgoczanki" w Lgocie Górnej kończy realizację projektu pt. SMART Gospodynie. Projekt sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w ramach konkursu “Śląskie NOWEFIO na lata 2021-2023.
 
Organizacja został doposażona w sprzęt biurowy tj. notebook i urządzenie wielofunkcyjne. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich uczestniczyły w miesiącu sierpniu w czterech warsztatach, poznając podstawy obsługi komputera i urządzeń biurowych.
 
Wszystkie spotkania przebiegały w niezwykle przyjemnej atmosferze, w ścisłej współpracy z wolontariuszami prowadzącymi szkolenia. Nowoczesne Gospodynie podeszły do udziału w zajęciach niezwykle obowiązkowo. Ochoczo wykonywały zlecone zadania, wykazywały się zaangażowaniem i chęcią poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie obsługi komputera, poczty elektronicznej czy poruszania się w wirtualnym świecie.
 
Udział w projekcie z pewnością dla każdej z Pań był bardzo satysfakcjonujący, gdyż każda z nich nabyła nowe doświadczenia i umiejętności, a sprzęt komputerowy, którym Koło Gospodyń Wiejskich zostało doposażone ułatwi realizację nowych inicjatyw, projektów i działań.
 

12

WRZ

2023

349

razy

czytano