Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Medaliści Mistrzostw Polski zostali uhonorowani

Podczas 55. Sesji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy, która odbyła się 30 listopada medalistom Mistrzostw Polski z Gminy Koziegłowy wręczone zostały listy gratulacyjne oraz symboliczne czeki w wysokości 2000 zł.
 
Oliwierowi Szotowi i Jakubowi Musialikowi pogratulowali sukcesów przebywający gościnnie na Sesji Stanisław Gmitruk - Wiceprzewodniczący Sejmiku Śląskiego i Beata Kocik - Radna Sejmiku Śląskiego oraz Jacek Ślęczka - Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy, Joanna Kołodziejczyk - Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Koziegłowy i Krzysztof Bąk - Sekretarz Gminy i Miasta Koziegłowy. W uroczystości uczestniczył także Krzysztof Szot, trener Oliwiera Szota.
 
Oliwier Szot wywalczył w październiku w Pułtusku, podczas Mistrzostw Polski w boksie, złoty medal w kategorii U23. Jakub Musialik to natomiast złoty medalista Mistrzostw Polski w kolarstwie w jeździe drużynowej na czas w kategorii U23 oraz brązowy medalista tej imprezy w jeździe na czas dwójkami. Mistrzostwa odbyły się na przełomie września i października w Godzieszach Wielkich.

01

GRU

2023

248

razy

czytano

87/4533

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.