Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Spotkanie w sprawie koncepcji smart village

Zaproszenie na spotkanie w sprawie opracowania koncepcji smart village dla obszaru miejscowości: Koziegłowy, Mysłów, Pustkowie Lgockie, Lgota Nadwarcie i Pińczyce.
 
W związku z realizacją zadania pt. „Przygotowanie koncepcji inteligentnej wsi dla obszaru miejscowości: Koziegłowy, Mysłów, Pustkowie Lgockie, Lgota Nadwarcie i Pińczyce” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach projektu grantowego na przygotowanie koncepcji smart village pt. Inteligentne wsie w Partnerstwie Północnej Jury- przygotowanie koncepcji smart village”, zapraszamy na spotkanie dotyczące sporządzenia koncepcji smart village dla obszaru miejscowości: Koziegłowy, Mysłów, Pustkowie Lgockie, Lgota Nadwarcie i Pińczyce.
 
Celem stworzenia koncepcji SV dla obszaru miejscowości: Koziegłowy, Mysłów, Pustkowie Lgockie, Lgota Nadwarcie i Pińczyce, jest wypracowanie efektywnych i niestandardowych rozwiązań problemów dotykających społeczność lokalną oraz szans jakie przed nimi stoją. Działania te będą charakteryzowały się innowacyjnym podejściem i będą wykorzystywały lokalne zasoby. Podczas spotkania zostanie wypracowana analiza SWOT jak również lista projektów, która miałaby być ujęta w koncepcji smart village.
 
19 marca 2024 r. w godz. 9-11 - Pałac Biskupów w Koziegłowach, ul. 3 Maja 27
 
Bardzo prosimy o obecność

18

MAR

2024

304

razy

czytano