Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Konsultacje społeczne w sprawie budowy sieci światłowodowej w Gminie Koziegłowy.

Informujemy, iż Gmina Koziegłowy przygotowuje się do realizacji projektu „Budowa infrastruktury informatycznej dla Gminy i Miasta Koziegłowy” polegającego na rozbudowie infrastruktury pasywnej (światłowody, studnie telekomunikacyjne, kanalizacja teletechniczna) w przyszłości umożliwiającej rozwój oraz uaktywnienie dostawców internetu szerokopasmowego na terenach Gminy.

Inwestycja, trwająca od II kw. 2010 do I kw. 2013  polegać będzie na budowie kanalizacji kablowej na terenie Gminy w oparciu o pas przydrogowy. W ramach niniejszego projektu wybudowanej zostanie łącznie 55,11 km sieci światłowodowej, która zostanie doprowadzona do jednostek organizacyjnych Gminy oraz instytucji publicznych znajdujących się w sołectwach Gminy, a także stworzone zostaną publiczny punkty bezprzewodowego dostępu do internetu w postaci hot-spotów w liczbie 3 w Koziegłowach i po jednym w Koziegłówkach, Piczyce oraz Cynkowie.

Po zakończeniu realizacji projektu tj. w 2013r Gmina w wyniku konkursu wybierze operatora, który wyposaży infrastrukturę w urządzenia aktywne o odpowiednich parametrach, aby udostępniać infrastrukturę lokalnym dostawcom.

W związku z powyższym prosimy o odpowiedzenie na pytania zamieszczone w ankiecie
w odniesieniu do planowanej przez Gminę inwestycji, jak również aktualnego dostępu do internetu wśród mieszkańców Gminy. Jednocześnie, jeśli będą mieli Państwo więcej pytań chętnie na nie udzielimy odpowiedzi. Ponadto, oczekujemy sugestie z Państwa strony gdyż zasadniczym celem realizacji niniejszego projektu – budowy sieci światłowodowej – jest aktywizacja operatorów i lokalnych dostawców, dzięki czemu zwiększony zostanie dostęp do internetu, poprawi się jakość oferowanych usług elektronicznych dla mieszkańców Gminy, co przełoży się na podniesienie poziomu życia.

Odpowiedzi proszę przesyłać na adres: Urząd Gminy i Miasta Koziegłowy Plac Moniuszki 14, 42-350 Koziegłowylub na adres e-mail: info@kozieglowy.pl

W sprawach merytorycznych proszę kontaktować się z Panem Grzegorzem Stępień nr telefonu 34 314 12 19

 

 

                                                                                     Podpisano: Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy

                                                                                                                          Jacek Ślęczka

Ankieta do pobrania.

19

SIE

2010

3882

razy

czytano

3542/4441

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.