Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Wyjazdowa grupa warsztatowa dla osób niepełnosprawnych

W dniu 14.05.2016r. zrealizowany został wyjazd dla osób niepełnosprawnych uczestniczących w projekcie pn. "Partnerstwo na rzecz aktywnej integracji w powiecie zawierciańskim". Wyjazd odbył się w ramach cyklicznie odbywających się grup warsztatowych. Uczestniczyły w nim 43 osoby niepełnosprawne oraz opiekunowie.

Pierwszym punktem programu było zwiedzanie spółdzielni socjalnych w Dąbrowie Górniczej. Uczestnicy mięli możliwość poznania specyfiki funkcjonowania dwóch sąsiadujących ze sobą spółdzielni: Spółdzielni "GREENGO"  trudniącej się dystrybucją różnorakich herbat Yerba Mate, sitodrukiem oraz sprzedażą książek oraz Spółdzielni "VEDNO" specjalizującej się w działalności  poligraficznej.

W ramach zorganizowanego wyjazdu zaplanowano także udział w spektaklu pt. "Najdroższy" w Teatrze "Zagłębia" w Sosnowcu. Oglądana sztuka okazała się mieć nie tylko wspaniałą obsadę, pełne humoru dialogi, ale przede wszystkim głębokie przesłanie, które skłoniło uczestników do refleksji na temat wartości nadrzędnych w życiu człowieka. W komiczny sposób ukazany został snobizm oraz materializm współczesnego świata.

Zrealizowany wyjazd przyczynił się do poprawy wzajemnych relacji między uczestnikami Projektu oraz nawiązania nowych znajomości.

14

PAŹ

2020

447

razy

czytano

pcpr.zawiercie.powiat.pl

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.