Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Gmina i Miasto Koziegłowy pomaga osiągnąć sukces zawodowy

Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Oświaty Samorządowej Gminy i Miasta Koziegłowy, od początku bieżącego roku realizuje projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Głównym założeniem projektu (o wartości ponad 250 tys. złotych), jest pomoc i doradztwo w zakresie optymalnego wyboru ścieżki edukacyjnej i rozwoju zawodowego, skierowanego na rozwój kariery i osiągnięcie sukcesów.
Gminny Ośrodek Kariery zaprasza do swojej siedziby w Zespole Szkół w Koziegłowach, codziennie od godz. 13.00 do 19.00 wszystkich uczniów, absolwentów, studentów i innych zainteresowanych doradztwem zawodowym
Co trzeba wiedzieć o Gminnym Ośrodku Kariery?
Gminny Ośrodek Kariery to miejsce przeznaczone dla uczniów szkół gimnazjalnych i liceum w gminie Koziegłowy. Jego głównym zadaniem jest wsparcie i pomoc w wyborze najbardziej optymalnej ścieżki edukacyjnej a potem zawodowej. Informowanie o nowych perspektywach, potrzebach rynku pracy, nowych zawodach itp. ze szczególnym uwzględnieniem rynku pracy w gminie Koziegłowy. Ważnym elementem działalności Gminnego Ośrodka Kariery jest organizowanie i przeprowadzanie szkoleń i warsztatów dla uczniów. Są prowadzone dyżury i konsultacje w zakresie doradztwa zawodowego.
Ponadto w ramach pracy ośrodka, będą organizowane wycieczki do przedsiębiorców działających na terenie Koziegłów a także poza gminą. Przeprowadzony zostanie konkurs literacki, trzy konferencje z ludźmi „biznesu” oraz debata gminna na temat lokalnego rynku pracy. 100 wybranych uczestników będzie mogło opracować optymalną, skierowaną na sukces, osobistą ścieżkę rozwoju zawodowego. 
Gminny Ośrodek Kariery ma siedzibę w sali 120 w Zespole Szkół w Koziegłowach. Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie Gimnazjum w Koziegłowach do godz.13.00 oraz u pedagogów szkolnych. Kontakt telefoniczny: 697-038-911. Mail: oswiata@kozieglowy.pl
Najbliższy dyżur ekspertów i konsultacje odbędą się w sobotę 19 marca.

 

18

MAR

2011

1215

razy

czytano

3403/4531

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.