Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Projekty realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VI „Rynek pracy otwarty dla wszystkich” Działanie 6.3 „Inicjatywy lokalne na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich”
W Gminie Koziegłowy trwa realizacja projektów „ I Ty możesz uratować życie - kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy”, oraz „ Wykorzystaj swoją szansę – kurs prawa jazdy kat. C”. Uczestniczą w nich bezrobotni i nieaktywni zawodowo mieszkańcy gminy, ochotnicy i ochotniczki straży pożarnej.
Uczestnicy i uczestniczki kursu prawo jazdy kat. C są już po egzaminie wewnętrznym, obecnie uczą się jeździć, a niektórzy mają już wyznaczony termin na egzamin państwowy. 10 grudnia odbył się egzamin z kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Po prawie 2 miesięcznym szkoleniu 20 uczestników i uczestniczek zaprezentowało swoje umiejętności przed komisją w składzie: konsultant wojewódzki ds. ratownictwa medycznego jako przewodniczący, lekarz jednostki współpracującej z systemem i kierownik merytoryczny kursu. Egzamin składał się z testu pisemnego oraz części praktycznej. Ogromny stres nie przeszkodził naszym strażakom i strażaczkom ochotniczkom w zdobyciu uprawnień ratownika. Gratulujemy !. Do końca stycznia potrwają konsultacje doradcze dla uczestników, w ramach których realizowany jest Indywidualny Plan Działania. Projekty zakończą się seminarium „ Równość Szans Kobiet i Mężczyzn na rynku pracy”, które zaplanowano na 13 i 16 stycznia.

 

13

GRU

2011

3263

razy

czytano

3280/4554

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.