Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniach 5-9 listopada br. zapraszamy na kolejną już VI edycję Targów Funduszy Europejskich, tym razem poświęconą tematyce polityki miejskiej i partnerstwa. Dyskusja tocząca się pierwszego dnia, pod hasłem Inteligentny rozwój miast w kontekście przyszłej perspektywy finansowej 2014-2020, nawiązuje do konferencji Be SMART - think CITY, w której województwo śląskie wzięło aktywny udział podczas Europejskiego Tygodnia Regionów w Brukseli Open days 2012.

Ponieważ większość środków pochodzących z funduszy europejskich i przyznanych Polsce na lata 2007-2013 została już rozdana, podczas tej edycji Targów, podobnie jak w ubiegłym roku, koncentrujemy się na prezentacji projektów juz zrealizowanych. Dlatego też konferencje subregionalne odbywają się w miejscach, które powstały lub zostały odnowione przy wsparciu pochodzącym z unijnych środków. Podczas tych spotkań w sposób szczególny chcemy skupić się na problematyce dotyczącej partnerstwa i projektów realizowanych w partnerstwie - chcemy porozmawiać, jakie płyną z tego korzyści i z jakimi zagadnieniami przyjdzie nam się zmierzyć w przyszłości.

W ramach Targów odbędzie się również konferencja poświęcona Europejskiej Współpracy Terytorialnej w województwie śląskim. Główne założenia to: podsumowanie stanu wdrażania pięciu programów współpracy transgranicznej, transnarodowej i międzyregionalnej, prezentacja ciekawych projektów realizowanych przez beneficjentów z naszego regionu oraz przyszłość EWT.

Wyjątkową grupą, do której po raz kolejny kierujemy swoje działania, jest młodzież. Mamy pełną świadomość tego, że za kilka lat, będzie ona siłą napędową naszego regionu. I dlatego właśnie z myślą o młodych ludziach przygotowaliśmy konkursy, których celem jest poszerzenie wiedzy w zakresie funduszy europejskich. I tak w Eurodyktandzie będzie można  zmierzyć się ze swoimi bolączkami ortograficznymi; z kolei młodzież biorąca udział w III edycji projektu Ruszaj Po eurO zaprezentuje przygotowane wcześniej fotoreportaże. Wszystkich serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Targów.  http://rpo.slaskie.pl/tfe/2012/

26

PAŹ

2012

906

razy

czytano

2627/4106

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.