Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Echa spartakiady sportowej przedszkolaków

Było ...........gorąco !
Echa spartakiady sportowej przedszkolaków

17 listopada 2012r. w hali sportowej ZS w Koziegłowach, zawrzało... od wrażeń sportowych.
Przedszkolaki z całej gminy w raz z opiekunami i rodzicami, stawiły się na trzeciej już dużej imprezie zorganizowanej w ramach projektu „ Nasze przedszkole- edukacja przedszkolna dla wszystkich dzieci gminy Koziegłowy”, współfinansowanego ze środków UE w ramach EFS. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Pan Jacek Ślęczka.
Głównym celem spartakiady było: rozwijanie sprawności fizycznej przedszkolaków, zdrowe współzawodnictwo, by uzyskać zadowolenie dziecka, jego radość i satysfakcję a jednocześnie promowanie przedszkola w środowisku, bo przecież: „Różne są motywy i rodziców wola, ale słońce dziecku dajesz, dając do przedszkola”(J.W).
10 osobowe drużyny (po dwoje - 3,4.5.6 oraz 2- rodziców: mama i tata) reprezentujące dzieci przedszkolne z wszystkich  placówek w Gminie Koziegłowy rywalizowały w czterech konkurencjach: chomiki, tor przeszkód, slalom, rzut do celu, były też dwie konkurencje tylko dla rodziców. 
Hala sportowa kipiała energią! Emocje towarzyszyły dzieciom, jak i widowni !    Rozlegały się okrzyki, skandowania, każdy dopingował swoim.
Wszyscy zostali nagrodzeni dyplomami i pucharami, a wśród trzech najlepszych drużyn znalazły się: Oddział Przedszkolny z Huty Starej, Lgoty Górnej i Pińczyc.
Miło było patrzeć, jak drużyny maluchów podbiegały do Pana Burmistrza i podawały małe rączki i … skakały z radości!
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w sportowym współzawodnictwie.

 

20

LIS

2012

1350

razy

czytano

2996/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.