Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Happening biblioteczny w Sołeckim Centrum Kultury w Lgocie Mokrzeszy

Tak wyglądał Happening biblioteczny w Sołeckim Centrum Kultury w Lgocie Mokrzeszy, 06 sierpnia br. Było wesoło, słodko i pomarańczowo. Klaun Hary i Klaun Malinka zabawiali nie tylko milusińskich, a do karaoke zaprosiliśmy również dorosłych. W imprezie uczestniczyły dzieci z okolicznych miejscowości wraz z rodzicami i dziadkami. Na miejscu można było wypożyczyć książkę, wziąć udział w zabawach z harcerzami, w programie animacyjnym i małym pokazie iluzji na wesoło.  Klaun Hary obdarował wszystkie dzieci kolorowym zwierzątkiem z podłużnych baloników, a klaun Malinka malowała na buziach dzieci kolorowe tatuaże ulubionych postaci z bajek. Całe widowisko przybrało formę zabaw, konkursów, śmiesznych gagów dla dzieci wraz z  tańcami w bańkach mydlanych.  Wszystkie dzieci jak i dorośli obdarowani zostali  pyszną watą cukrową z prawdziwej festynowej maszyny oraz kiełbaską z grilla w nieograniczonych ilościach i oczywiście nie odpłatnie. Dzieci otrzymały drobne upominki i gadżety ufundowane przez naszych sponsorów. Konkurs na pomarańczowy dodatek przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. A dlaczego właśnie ten kolor?. W tym okresie nasza miejscowość walczyła o Pracownia Orange- nowoczesną pracownię multimedialną, w konkursie Fundacji Orange. Podczas happeningu również promowaliśmy tą akcję. Głosowanie trwało do 10 sierpnia. Na finał czekaliśmy do 13 sierpnia, kiedy to Fundacja Orange, poinformowała nas, że  miejscowość Lgota Mokrzesz zwyciężyła w internetowym plebiscycie Fundacji Orange i to właśnie u nas powstanie multimedialna świetlica.

Sponsorzy happeningu:
Renata Garleja Dyrektor MGOPK
Alicja i Marian Kozieł
Donata i Piotr Zasadzin
Jolanta i Edward Chachulscy
Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy Myszków
Jurajska Spółka z.o.o. Postęp
Klub Sportowy Warriors
Agencja Ubezpieczeniowa Grażyna i Marian Kuźba
Irena Grzybek
ZU Kolasa Ireneusz
Dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy  również Mariuszowi i Anecie Janoszce, Zbyszkowi Noszczykowi, harcerzom z 24 Drużyny Harcerskiej w Koziegłowach oraz koleżankom z Domu Kultury, Dagmarze i Dianie.

Gorące podziękowania dla wszystkich głosującym na Lgotę Mokrzesz, również dla mediów lokalnych, które wspierały naszą inicjatywę.  BK

18

SIE

2015

1983

razy

czytano

2418/4396

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.