Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Mikołajki w ośrodku promocji kultury

W Miejsko–Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach gościliśmy niezwykłego gościa. Był to pan w starszym wieku, nieco już sędziwy, z siwą brodą i dużym brzuchem, na nosie nosił okulary, ubrany był w czerwoną kurtkę, spodnie, czapkę z pomponem oraz czarne długie buty. Oczywiście był to nie kto inny jak sam Święty Mikołaj.

Tego dnia dzieci z naszej gminy uczestniczyły w zabawach mikołajkowych. Pomocnicy Świętego Mikołaja – przyjazne elfy, zapraszały do zabawy naszych milusińskich. Na sali widowiskowej MGOPK trwały szalone zabawy i tańce, aż w pewnym momencie na scenie pojawił się wyczekiwany gość... prawdziwy Święty Mikołaj, który wraz ze swoimi przyjaciółmi, Burmistrzem Gminy i Miasta Koziegłowy Jackiem Ślęczką oraz dyrektor MGOPK w Koziegłowach Renatą Garleją rozdali słodkie przysmaki wszystkim grzecznym dzieciom.

Po wzorowym wykonaniu zadania, Święty Mikołaj powiedział, że w tym roku ma naprawdę mikołajkowy zawrót głowy z prezentami i z chęcią widziałby w gronie swoich zaufanych elfich pomocników naszego pana burmistrza, który sprawnie i dzielnie rozdawał słodkości dzieciom. ,,Takich osób mi potrzeba!" - stwierdził sam Święty Mikołaj.

Zabawa trwała jeszcze długo po rozdaniu słodyczy. Dzieci wesoło bawiły się ze Świętym Mikołajem i przyjaznymi elfami. Kto wie, jeżeli dzieci będą grzeczne, to na pewno Mikołaj odwiedzi je ponownie w przyszłym roku.

Informacja MGOPK

 

14

GRU

2015

1913

razy

czytano