Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W sobotę, 10 grudnia, zawita do Koziegłów ekipa "Jedynki" Polskiego Radia. Od rana na antenie "Jedynki" prowadzone będą rozmowy w ramach cyklu "Jedyne takie miejsce".

Audycja ma na celu pokazanie jak piękna jest Polska. Autorzy: Roman Czejarek, Monika Tarka i Robert Kilen odwiedzają co tydzień miejsca jeszcze nie odkryte, bądź te, które nie wiadomo czemu zostały zapomniane.

W programie nie brakuje wędrówek ciekawymi szlakami turystycznymi, rozmów z ludźmi, którzy dzielą się ze słuchaczami swoimi pasjami i miłością do miejsca, w którym żyją. Tym razem autorzy programu przybliżą słuchaczom choinkowe zagłębie, osikowe tradycje i współczesną jej formę, jedyny w swoim rodzaju Festiwal "Z Kopyta" oraz Międzygminny Szlak Konny. Będzie też o wyjątkowo aktywnej, nowoczesnej i pomysłowej bibliotece w Koziegłowach i o bogatej historii Koziegłów.

Program audycji przedstawia się następująco:

9.20 - Choinki i ozdoby

9.40 - Festiwal Miłośników Koni i Muzyki "Z Kopyta" i Międzygminny Szlak Konny

10.15 Osikowe rękodzieło

10.40 Biblioteka Publiczna i Koła Gospodyń Wiejskich

14.20 Pałac Biskupów i historia Koziegłów

14.30 Koziegłowy - gmina z pomysłem

W trakcie audycji odbędą się konkursy z nagrodami. Po godz. 11 planowane jest w Bibliotece Publicznej spotkanie Romana Czejarka z mieszkańcami. Będzie opowiadał o kulisach pracy w Polskim Radiu, realizowanych przez siebie audc=ycjach, książkach, które napisał. Będzie można też nabyć jego książki z autografem i zobaczyć wewnątrz wóz transmisyjny z łącznością satelitarną.

Gmina i Miasto Koziegłowy oraz Polskie Radio serdecznie zapraszają do wysłuchania audycji i udziału w spotkaniu z Romanem Czejarkiem.

Propozycję Koziegłów do udziału w cyklu "Jedyne takie miejsce" zgłosiła na profilu Facebooka Romana Czejarka mieszkanka Koziegłó Izabela Ptasik. dziennikarz, po zapoznaniu się z propozycją, uznał, że jest ona bardzo interesująca.

07

GRU

2016

2131

razy

czytano

2212/4554

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.