Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Koziegłowy gospodarzem Mistrzostw Polski w 2018 roku

Wiceburmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Piotr Kołodziejczyk odebrał koszulkę organizacyjną 81. Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym, które odbędą się w 6-7 stycznia 2018 r. w Koziegłowach. Przekazał mu ją prezes Polskiego Związku Kolarskiego Dariusz Banaszak w towarzystwie dyrektora sportowego PZKol. Andrzeja Piątka. Uroczystość miała miejsce podczas rozegranych 7-8 stycznia w Sławnie Mistrzostw Polski.

Koziegłowy gościły uczestników przełajowych Mistrzostw Polski w 2013 r. Wtedy ogromny sukces odniósł reprezentant Błękitnych, Bartosz Pilis, zdobywając złoty medal w kategorii młodzieżowej. Daniel Jurczyk zajął natomiast drugie miejsce w kategorii młodzików. Zorganizowane cztery lata temu przez MGLKS Błękitni Koziegłowy i Gminę i Miasto Koziegłowy mistrzostwa zostały bardzo wysoko ocenione pod względem organizacyjnym.

W Mistrzostwach Polski w Sławnie reprezentował barwy Błękitnych Paula-Trans Koziegłowy Jakub Musialik. W kategorii junior młodszy zajął 24. miejsce. Sandra Skrobarczyk była w juniorkach młodszych 15. Daniel Sikora był w juniorach 27. W rozegranym w kategorii młodzik wyścigu o Puchar Prezesa PZKol Bartosz Oleksiak uplasował się na 6. pozycji.

11

STY

2017

1833

razy

czytano

2119/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.