Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ochotnicza Straż Pożarna oraz Koło Gospodyń Wiejskich  w Mysłowie zapraszają na warsztaty kulinarne pod nazwą: „Znajdź przyjemność we wspólnym gotowaniu. Spędźmy czas razem. Koło Gospodyń Wiejskich Zaprasza”.

Warsztaty skierowane są do mieszkańców gminy Koziegłowy, zarówno osób dorosłych, młodzieży  jak i dzieci. Członkinie KGW posiadają ogromną wiedzę o lokalnej historii, tradycji oraz kuchni, którą chcą przekazać młodszym pokoleniom, aby w ten sposób zaktywizować społeczność i zachęcić ją do kultywowania lokalnych obyczajów. Podczas spotkań uczestnicy będą odtwarzać i udoskonalać przepis na lokalną potrawę, która stanie się symbolem i atrakcją turystyczną gminy Koziegłowy. Osiągnięcia we wspólnym gotowaniu zostaną zaprezentowane podczas „III Festiwalu Miłośników Koni i Muzyki " Z Kopyta"” organizowanego przez G i M Koziegłowy. Warsztaty odbywać się będą w budynku OSP w Mysłowie w okresie lipiec-wrzesień 2017 r.

Warsztaty są realizowane dzięki środkom pozyskanym  z Dotacji w Konkursie Grantowym "DZIAŁAJ LOKALNIE 2017". Kwota uzyskanej dotacji to 5 300,00 zł.  Fundatorem Programu „Działaj Lokalnie” jest Polsko-Amerykańska Fundacja  Wolności, dzięki której zrealizowano ponad 8600 projektów i przekazano 35 milionów złotych  w formie dotacji.  Konkursy grantowe organizowane przez Ośrodki Działaj Lokalnie skierowane są do początkujących liderów, którzy dzięki uczestnictwu w konkursie mogą  zdobyć doświadczenie realizując małe projekty  na rzecz swojej społeczności. Mają także szansę poznać przykłady ciekawych pomysłów i przedsięwzięć realizowanych  w ramach „Działaj Lokalnie” w innych częściach kraju.

 

 

17

LIP

2017

1080

razy

czytano

1769/4304

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.