Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniach 22-27 września Krystian Lepiarz, uczeń klasy II  LO w Koziegłowach uczestniczył wraz z nauczycielem, Marcinem Gwardysiem w wyjeździe studyjnym do Brukseli. Przebywali tam na zaproszenie Poseł do parlamentu Europejskiego, Jadwigi Wiśniewskiej.

– W ciągu 5 dni mogliśmy zobaczyć wiele wspaniałych zabytków oraz poznać niektóre obyczaje. Mieliśmy również okazję zasmakować tamtejszej kuchni oraz słynnej belgijskiej czekolady – mówi Krystian.

Wydarzeniem wieńczącym wyjazd było spotkanie z Jadwigą Wiśniewską w gmachu Parlamentu Europejskiego, podczas którego goście poznawali cele i zasady funkcjonowania tej instytucji.

– Bardzo ważną częścią spotkania było uczestnictwo w konferencji na temat działań poselskich podejmowanych dla dobra naszej Ojczyzny, która miała miejsce w jednej z sal obrad parlamentu. To właśnie wtedy mogliśmy wymienić się spostrzeżeniami oraz otrzymać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Usłyszeliśmy również wiele wspaniałych i pouczających słów o nieocenionej roli postaw patriotycznych, które nieustannie powinniśmy w sobie kształtować, biorąc za wzór naszych bohaterów, m.in. często zapominanych Żołnierzy Wyklętych. Serdecznie dziękujemy pani Poseł Jadwidze Wiśniewskiej za zaproszenie i troskliwą

opiekę nad nami oraz za skierowane do nas słowa. Na jej ręce składamy również podziękowania dla asystentów, którzy przyczynili się do tego, że ten wyjazd długo pozostanie w naszej pamięci – dodaje Krystian Lepiarz.

12

PAŹ

2017

1069

razy

czytano

1932/4530

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.