Skróty klawiszowe:

Milena Tokarska zdobyła Puchar Ministra Sportu i Turystyki

Strona główna » Aktualności » Milena Tokarska zdobyła Puchar Ministra Sportu i Turystyki

wielkość tekstu: A | A | A

Milena Tokarska zdobyła Puchar Ministra Sportu i Turystyki. Od maja do września odbyła się seria wyścigów w kolarstwie MTB i dla dzieci i młodzieży „Szukamy kolarskich talentów” pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki . Milena wygrała wszystkie punktowane etapy wyścigów w różnych rejonach Polski: 12 maja w Krakowie, 19 maja w Warszawie, 27 maja w Gdańsku i 29 września w Kwidzynie. Podopieczna trenera Andrzeja Chmurzewskiego większość wyścigów wygrywała ze znaczną przewagą nad swoimi rywalkami zapewniając sobie maksymalną liczbę punktów w klasyfikacji generalnej w swojej kategorii wiekowej. Pucharów do zdobycia w tym roku było wiele, ale Puchar Ministra Sportu i Turystyki był tylko jeden i trafił w ręce Mileny Tokarskiej -zawodniczki „Błękitnych" Koziegłowy.

czytano: 344 razy

autor: kozieglowy.pl

data dodania: 2018-10-09 08:32:28