Skróty klawiszowe:

Czy wolno przebywać na cmentarzach?

Strona główna » Aktualności » Czy wolno przebywać na cmentarzach?

wielkość tekstu: A | A | A

Informacja Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Myszkowie

Wobec zgłaszanych uwag dotyczących funkcjonowania cmentarzy informuję, iż odwiedzanie i sprzątanie grobów nie należy do zaspokajania niezbędnych potrzeb życiowych i podlega rygorowi stanu epidemii.

podstawa prawna: § 5 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz.566 z późn. zm.)

czytano: 382 razy

autor: kozieglowy.pl

data dodania: 2020-04-08 14:07:04

Walory Gminy
  • Dziedzictwo kulturowe i historyczne
  • Bogate zasoby wód głębinowych
  • Malownicze krajobrazy
  • Bogactwo przyrody
  • Strefy aktywności turystycznej
  • Szlaki konne i rowerowe
  • Korzystna lokalizacja
  • Przedsiębiorczość mieszkańców
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook

Koziegłowy dawno temu
blog historyczny
Leonarda Jagody