Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Mieszkanka Mysłowa obchodziła setne urodziny

Pani Józefa Zimna obchodziła 23 grudnia 2020 r. setne urodziny. Mieszkankę Mysłowa odwiedził w domu: Jacek Ślęczka - Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy, Dariusz Stuła - Wiceprzewodniczący Rady Gminy i Miasta Koziegłowy, Agnieszka Kłys - Dyrektor Gminno-Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Koziegłowach i Marcin Kwoka - Sołtys Mysłowa. Burmistrz i pozostali goście złożyli jubilatce gratulacje i życzyli wielu kolejnych lat w dobrym zdrowiu. Przekazali także kwiaty i okolicznościowy prezent.

Pani Józefa urodziła się 23 grudnia 1920 roku w Mysłowie. Wraz z siedmiorgiem rodzeństwa wychowywała się w rodzinie robotniczej, która utrzymywała się z niewielkiego gospodarstwa rolnego. W czasie II wojny światowej razem z rodzeństwem musiała uciekać do sąsiednich miejscowości, gdyż Mysłów był palony i bombardowany przez hitlerowców, a w stodole rodziny pani Józefy niemieccy okupanci trzymali konie.

Dwa lata po wojnie pani Józefa wyszła za mąż. Ma dwie córki, sześcioro wnucząt, a także doczekała się dwunastu prawnucząt.

04

STY

2021

763

razy

czytano

1059/4592

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.