Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

PPJ zaprasza na warsztaty tworzenia obrazów z mchu

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury”(PPJ) zaprasza mieszkańców Gminy i Miasta Koziegłowy na bezpłatne, dwugodzinne warsztaty w zakresie Eko design – obrazy z mchu:

Warsztaty, które zaplanowano na 7 lutego 2022 r. (poniedziałek) o godz. 16:15 w Miejsko–Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach (ul. Żarecka 28) poprowadzi wykwalifikowana osoba. Celem warsztatów jest edukacja ekologiczna, inspirowanie do tworzenia obrazu z mchu i obserwowania mikro ekosystemów.

Zgłoszenia na warsztaty w zakresie Eko design – obrazy z mchu w MGOPK w Koziegłowach mogą zostać dokonane zarówno drogą e-mailową na adres: biuro@jura-ppj.pl jak również telefoniczną (tel. do biura Stowarzyszenia PPJ - 34 327 89 43).

Dokonując zgłoszenia na warsztaty w zakresie Eko design – obrazy z mchu w Koziegłowach prosimy o podanie nr telefonu kontaktowego i informację, że zapisujecie się Państwo na warsztaty organizowane w gminie Koziegłowy.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (15 uczestników) o zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie decydowała kolejność dokonywanych zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się na warsztaty będą Państwo informowani na bieżąco.

Warsztaty będą prowadzone z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych (maseczki, rękawiczki, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja).

Stowarzyszenie PPJ zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów, o czym uczestnicy zostaną odpowiednio wcześnie powiadomieni.

Zapraszamy!

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury”

 

24

STY

2022

277

razy

czytano

423/4311

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.