Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Pokoleniowa strefa integracyjna w Krusinie

Teren przy OSP w Krusinie zmienia się w pokoleniową strefę integracyjną, która już w sierpniu zostanie oficjalnie oddana do użytku mieszkańcom.
 
Na ten projekt Gmina i Miasto Koziegłowy uzyskała dofinansowanie 30 tys. zł z Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego w ramach programu „Moja Mała Ojczyzna” EDYCJA V 2021. Celem projektu jest aktywizowanie społeczności lokalnej do działania na rzecz budowania dobra wspólnego w środowisku lokalnym, zagospodarowanie lokalnej przestrzeni publicznej, poprawy jej estetyki, funkcjonalności, modernizacji.
 
Z dotacji zakupiona została i zamontowana drewniana altanka z ławeczkami oraz karuzela dla osób niepełnosprawnych i huśtawka wagowa, które zostaną zamontowane jeszcze w lipcu. Gmina i Miasto Koziegłowy zadbała, aby urządzenia zabawowe były ogrodzone i oświetlone. Powstała też wybrukowana alejka ułatwiająca dojście do urządzeń, a teren jest utwardzony.
 
Koszt całej inwestycji to prawie 90 tys. zł. W działania zaangażowana jest również lokalna społeczność, dbając o zieleń i estetykę tego miejsca. Na sierpień zaplanowano uroczyste otwarcie i spotkanie integracyjne dla mieszkańców.

18

LIP

2022

156

razy

czytano

69/4112

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.