Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dni Gminy i Miasta Koziegłowy już za nami

Podczas weekendu 16-17 lipca na terenie Centrum Rekreacji przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach odbyły się Dni Gminy i Miasta Koziegłowy. Dwudniowa imprezę zapoczątkowała parada zabytkowych samochodów oraz motocykli, a jej uczestnicy wzięli udział w konkursie Moto Legendy.

Na wstępie Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka przekazał symbolicznie przedstawicielom młodego pokolenia na dwa dni klucze do miasta oraz powitał przybyłych mieszkańców. Później rozpoczęły się występy sceniczne w wykonaniu Gminnej Orkiestry Dętej z Koziegłów, Formacji Tańca Estradowego „Pokusa”, Dziecięcej Sekcji Tańca Estradowego, Szkółki Gitarowej oraz dzieci i młodzieży ze Studia Piosenki. Po rozstrzygnięciu konkursu Moto Legendy i wręczeniu nagród odbyły się koncerty zespołów disco polo – Lejkers, Markus P i Mejk. Na zakończenie odbyła się dyskoteka z DJ-em.

W niedzielę na letniej scenie MGOPK wystąpili: Gminny Zespół Pieśni i Tańca „Koziegłowy”, Koziegłowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Pińczyc oraz wokaliści ze Studia Piosenki przy MGOPK. W tańcu towarzyskim zaprezentowali się natomiast tancerze ze Szkoły Tańca Dobrowolscy z Częstochowy.

W niedzielę odbyła się też rodzinna biesiada z częstochowską grupą biesiadną „Grupa Romana” oraz koncert Duetu Romantica (Joanna Skibińska, Marian Chrobok).

21

LIP

2022

335

razy

czytano

487/4534

kozieglowy.pl