Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Koncert kolęd w kościele w Pińczycach

W kościele pw. Św. Michała Archanioła w Pińczycach odbył się 29 stycznia Koncert Kolęd. Gospodarzem imprezy był ks. Paweł Lamek, proboszcz parafii.
 
Gości powitał Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka. Wśród nich znaleźli się m.in. Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk oraz Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Koziegłowy Joanna Kołodziejczyk. Burmistrz odczytał też list Sekretarza Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Szymona Giżyńskiego, który ze względu na liczne obowiązki, nie mógł uczestniczyć w koncercie.
 
Licznie przybyłych na koncert mieszkańców Gminy Koziegłowy wspaniałym wykonaniem kolęd urzekli wokaliści – Marcin Jajkiewicz oraz Anna Bystroń – Jajkiewicz z towarzyszeniem Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Pińczycach pod batutą dyrygenta, Wojciecha Pompki. Orkiestra wykonała też kilka utworów bez udziału wokalistów. Wykonawcy kilkukrotnie nagrodzeni zostali w trakcie koncertu spontanicznymi owacjami publiczności. Na zakończenie owacjom na stojąco nie było końca.
 
Po koncercie Burmistrz wraz z Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pińczycach, Joanną Sularz podziękowali wokalistom, dyrygentowi oraz członkom orkiestry za wspaniałe wykonanie utworów. Joanna Sularz zaprosiła natomiast wszystkich na kolejny koncert.

03

LUT

2023

379

razy

czytano

325/4531

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.