Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Niemieccy nauczyciele w Koziegłowach

 


04 stycznia 2008 już po raz drugi gościliśmy w naszym gimnazjum młodych niemieckich nauczycieli z bawarskiego miasta Bamberg. W ramach projektu polsko – niemieckiej wymiany nauczycieli koordynowanym przez Centrum Języków Europejskich w Częstochowie oraz Dietzenhofer Gymnsium Bamberg Panie Eva Fischer oraz Eva Arnold przeprowadziły otwarte bilingaulne lekcje matematyki w klasach III A i D. Matematyka po niemiecku była dla uczniów oraz nauczycieli obserwujących zajęcia nowym i interesującym doświadczeniem. Uczniowie zostali przygotowani do lekcji bilingualnej przez panią Annę Wiśniewską oraz Iwonę Niedbał.
Po zajęciach z uczniami goście z Niemiec spotkali się z zastępcą Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Panem Stanisławem Błońskim, który obdarował je upominkami promującymi naszą gminę i miasto, oraz z całą dyrekcją ZS – w Koziegłowach. Następnie zapoznali się z ideą projektu matematycznego realizowanego obecnie w naszej szkole, jak również obejrzeli prezentację multimedialną o całym Zespole Szkół w Koziegłowach. Bardzo dużo radości sprawiły im gadgety matematyczne, jakie otrzymali na pamiątkę pobytu u nas.
Niemieckie nauczycielki chwaliły sobie pobyt w naszych progach, panowała bardzo przyjazna i serdeczna atmosfera. Wymieniliśmy informacje na temat specyfiki funkcjonowania polskich i niemieckich szkół. Pani Fischer zaproponowała realizację wspólnego projektu, na który się cieszymy.
Nad sprawnym przebiegiem całej wizyty czuwała Pani Wicedyrektor Maria Cwanek. Iwona Niedbał

 

28

STY

2008

1925

razy

czytano

4006/4445

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.